Věrnostní program

Vážený zákazníků, těší nás tvůj zájem o naše služby! Chtěli bychom tě odměnit za tvou důvěru a loajalitu.

Našim primárním cílem je budovat komunitu, která má společný zájem o módu, má ráda levné, přesto kvalitní výrobky. Komunitu, složenou převážně z žen, které rády nakupují, chtějí se líbit, a navíc jim není budoucnost naší Země lhostejná. Proč ještě více zatěžovat životní prostředí, hromadit odpad a plýtvat zdroji na něco, co jako společnost můžeme sdílet? Také si kladete tyto otázky? Pak je Věrnostní program jednou z možností jak můžeš pomoci! My bychom chtěli být pouze prostředníkem, tím, kdo vás, jako komunitu, spojuje.

Rozhodli jsme se zavést stupnici toho jak jste vy, naši zákazníci, věrni a jak se rádi vracíte na naše stránky. Stupnice je složena z hvězdiček. Každý náš zákazník má automaticky jednu hvězdičku a dostává se tak na hodnost vojín, s každou další hvězdičkou jeho hodnost roste.

Ano víme, mezi ženy se moc vojenské prostředí nehodí, že? Máš lepší nápad? Rádi si o tom popovídáme, klidně na facebooku nebo na emailu obchod@onlinesekac.cz, třeba to bude právě tvůj nápad, díky kterému najdeme lepší pojmenování.

Vojín   - jsi náš zákazník, teprve se rozkoukáváš,

Četař    - ty nebo tvoje skupina dosáhla ročního obratu 5000 Kč,

Praporčík     - ty nebo tvoje skupina dosáhla ročního obratu 20000 Kč.

A jaké to má výhody?

Četař   

  • máš nárok na zlevněnou dopravu, a to 59 Kč pro Českou poštu, 35Kč pro Zásilkovnu,
  • máš právo vytvořit každý měsíc až 6 slevových kuponů na 100 Kč na první nákup nového zákazníka. Každý kupon je unikátní, tedy, když ho někdo použije, automaticky víme, že je od tebe a jeho obrat se počítá do obratu tvé skupiny.

Praporčík    

  • máš nárok na zlevněnou dopravu, a to 45 Kč pro Českou poštu, 15Kč pro Zásilkovnu,
  • můžeš každý měsíc vytvořit až 12 slevových kuponů.

Částka obratu se počítá pouze z nereklamovaných, nevrácených a převzatých objednávek, k povýšení dojde až měsíc po splnění těchto podmínek, z důvodu, aby nějaká skupina neudělala velkou objednávku a tu posléze vrátila s domněním, že dojde k povýšení!

Ještě jednou děkujeme za věrnost! Pomůže nám to poskytovat lepší a kvalitnější služby.